Agencja Seo

Jesteśmy skuteczni - przede wszystkim zawsze twardo dążymy do osiągnięcia pierwszych dwóch miejsc w wynikach wyszukiwania, a wyniki przez nas osiągane są BARDZO stabilne i niewrażliwe na zmiany algorytmu Google. Wielu naszych klientów od ponad roku nie wypadło poza top3. Przekonani o własnej skuteczności i trwałych efektach naszej pracy, jako prawdopodobnie jedyni na rynku dajemy możliwość rozwiązania umowy z 7-dniowym okresem wypowiedzenia. Nasz model rozliczeń to stały miesięczny abonament oraz 50% premii za dni, w których dana fraza jest w top3. Jest to bardzo ważne, gdyż przeciętnie CTR (czyli stosunek ilości kliknięć do wyświetleń w wyszukiwarce) z pierwszego miejsca wyników organicznych (wyników wyszukiwarek) jest aż piętnaście razy większy (!) niż CTR z miejsc 7-9. Ponadto warto uświadomić sobie, iż osoba która “klika” w dopiero ósmy wynik w wyszukiwarce, prawdopodobnie wcześniej otwiera i porównuje ofertyośmiu firm. Nie bez znaczenia jest też fakt, że firmy z czołówki wydają się nam podświadomie lepsze. Finalnie okazuje się, że możemy liczyć na nawet kilkadziesiąt razy więcej klientów (!) z pierwszych dwóch miejsc, niż z miejsc 7-9, a wszystko to przy zachowaniu wysokich narzutów od cen naszych produktów lub usług. Warto więc wybrać firmę, która jest w stanie uzyskać faktycznie najwyższe miejsca i stabilnie je utrzymywać.

Pracujemy bezpiecznie - obecnie wiele się pisze w internecie o zagadnieniach takich jak black hat seo, white hat seo czy też pingwin google, oraz o powiązanych z tymi pojęciami etycznych i nieetycznych technikach pozycjonowania. Każdy kto chce pozycjonować powinien wpisać te hasła w wyszukiwarkę Google i poczytać. Znajdziemy szereg informacji o tym, jak nierzetelne firmy, dążąc do uzyskania szybkich i łatwych rezultatów niszczą reputację domeny swojego klienta w wyszukiwarce. Końcowym efektem działań takich “pseudo agencji” są kary nakładane przez firmę Google, objawiające się dużym spadkiem pozycji, a nawet całkowitym usunięciem strony z indeksu. Co więcej, Google w początkowym okresie bardzo chętnie „przyjmuje” metody z czarnego kapelusza, a stronom wcześniej nie pozycjonowanym pomaga tzw. fresh site bonus. Firmy pracujące w ten sposób oferują więc również szybkie efekty. Zazwyczaj też firmy takie rozliczają się premią tylko za Top10 lub z niewielkimi różnicami między poszczególnymi Top, gdyż tak pozycjonowane strony mają bardzo duże wahania pozycji. Ponieważ potrzebny jest niewielki nakład pracy, aby wypozycjonować technikami black hat, są one popularne, mimo że powodują dużą rotację klientów.

Ze względu na bardzo niskie ceny (lub bardzo wysokie marże, gdy ceny nie są tak niskie) i wyżej wyjaśnioną specyfikę dla firm pozycjonerskich jest to bardzo opłacalne. Koszty utrzymania komputera z oprogramowaniem są nieporównywalnie niższe niż koszty utrzymania kilku pracowników. Znamy wiele konkurencyjnych haseł, w których po 4-5 miesiącach zmieniało się całe top10 wyników, co świadczy o tym jak wiele firm woli iść na łatwiznę i niekoniecznie nastawia się na długotrwałą współpracę.

HIT!!! Monitorujemy polskie fora internetowe pod kątem występowania fraz kluczowych, pomocnych w promocji strony klienta (np. „olejki eteryczne”, „opaski na kolano”, „mieszkania Katowice”, nazwa firmy, „oplątane włosy” itp.) i umieszczamy linki do jego strony wszędzie tam, gdzie produkty klienta mają zastosowanie. Wyszukujemy nie tylko słowa kluczowe, ale również inne zwroty, które mogą rodzić szanse na znalezienie tematów, w których możemy dodać pomocne internautom linki (np. jeżeli promujemy nazwę marki kosmetyków, to dodajemy do fraz również jej zastosowania (np. na zmarszczki). Nasz system potrafi odmieniać słowa i frazy, a także w wielu przypadkach radzi sobie z literówkami. W przypadku wyszukania nieprzychylnych lub negatywnych opinii o zleceniodawcy, przesyłamy raport o wystąpieniu takiej sytuacji.

• Płatne wpisy do największych polskich katalogów firm/stron (zawsze na wstępie, zazwyczaj 20 – 40 katalogów, w tym katalogi branżowe/regionalne - indywidualnie tworzona lista).

Profesjonalną kampanię marketingu szeptanego (jeżeli usługi/produkty klienta nadają się do takiej formy reklamy, zawsze na wstępie, na życzenie raport).

Publikację i wznawianie ogłoszeń sprzedaży na wyselekcjonowanych portalach ogłoszeniowych, mających znaczący wpływ na pozycjonowanie (przedstawiamy raport oraz dokonujemy przekierowań wiadomości email z zapytaniami ofertowymi).

• Publikację (jeżeli są możliwości stworzenia takowych) informacji prasowych w internecie o nowościach w ofercie firmy, kluczowych zmianach itp., bazując na przesłanych do nas materiałach.

Regularnie sprawdzamy dostępność strony klienta. W przypadku wystąpienia problemów z dostępem do strony przesyłamy alerty.

• Publikację – w zależności od typu produktu/usługi klienta - informacji na blogach i/lub serwisach społecznościowych mających na celu wzbudzenie zainteresowania produktem/usługą.

• Podpinamy strony pod google analitycs i analizujemy ruch z poszczególnych słów kluczowych, a także ruch ze stron, na których pozyskaliśmy lub spowodowaliśmy pozyskanie linków. Powyższe zabiegi pozwalają naszym klientom na porównanie skuteczności innych kanałów reklamowych, używanych przez nas pośrednio.

Nasze działania zawierają w swoim pakiecie szereg usług, które są sprzedawane przez inne firmy niezależnie od siebie. Obecnie pozycjonowanie polega właśnie na budowaniu popularności i autorytetu domeny poprzez jej promowanie w internecie. Ponieważ pozycjonowanie ma być naturalne, to wszystko to są znane i popularne sposoby reklamowania stron w internecie. Nasza firma nie stosuje żadnych tajnych receptur ani tricków, wszystkie działania są jawne. Naszą przewagą nad konkurencją są ludzie, odpowiednio zorganizowany system pracy, sterowany przez nasze autorskie oprogramowanie do monitorowania internetu i wyszukiwania miejsc gdzie warto dodać lub poprosić o dodanie linków i dobieranie strategii promowania każdej strony indywidualnie, w oparciu głównie o przedstawione wyżej media. Sugerujemy uważać na wszelkie firmy, które mają „tajne” i nie zdradzane nikomu „receptury”, gdyż oznacza to najprawdopodobniej, iż używają technik, które są deprecjonowane przez Google.

Działania naszej agencji seo są prowadzone z tak dobranym natężeniem, aby osiągnąć i utrzymać pozycje dla wyznaczonych słów kluczowych. Oznacza to, że nasza firma nie musi używać wszystkich metod i może je wykorzystywać z różnym natężeniem. Na przykład reagujemy tylko na część postów znalezionych w monitoringu forów, gdy wszystkie frazy klienta są już na bardzo wysokich pozycjach. Przy zleceniach o niższych budżetach nie wszystkie metody są używane.

Polega on na ustaleniu dla każdego wybranego słowa stałej opłaty abonamentowej płatnej na koniec miesiąca (nie uzależnionej od wyników) + premii tylko i wyłącznie za top3 wynoszącej połowę części stałej. Premie za poszczególne top są rozliczane proporcjonalnie do liczby dni w miesiącu, dla których strona występuje na danym miejscu. W przypadku rozpoczęcia lub zakończenia współpracy w trakcie miesiąca opłaty są naliczane proporcjonalnie do liczby dni w których umowa była ważna.

Ostatnie zmiany algorytmów Google powodują, że trwałe i bezpieczne wypozycjonowanie strony wymaga pracy nad nią przez wiele miesięcy, tak by to wyglądało naturalnie. Jeżeli strona nie istnieje dla Google i nagle dostaje dużo linków w krótkim czasie, to jest to sygnał dla Google, że należy się jej przyjrzeć. W interesie zlecającego jest, aby pozycjonowanie było odpowiednio rozłożone w czasie i aby nie wywierać presji na wykonawcy, gdyż wolniejsze pozycjonowanie daje trwalsze i łatwiejsze do utrzymania wyniki. Należy wiec nastawić się na efekty w przeciągu pół roku! Algorytmy Google pozwalają na szybkie pozycjonowanie dużą ilością linków niskiej jakości, ale efekty tej metody są krótkotrwałe i na każdym kroku czai się ryzyko otrzymania kary od Google.

Drugim istotnym argumentem jest fakt, że nasze działania to nie jest bezwartościowy spam, tylko same w sobie stanowią one reklamę pozycjonowanej firmy, z której również są czerpane znaczące profity..

 
© by MatysArt.Pl 2008 4463013 unikalnych odwiedzin  od dnia 28.05.2008