Aplikacje www - webowe - internetowe - na zamówienie - matysart

Tworzymy na zamówienie oraz sprzedajemy gotowe aplikacje www i programy desktopowe.

Naszą specjalnością jest integracja z allegro oraz z API innych systemów, a także nietypowe systemy do sprzedaży internetowej.

Integracja z Allegro

– MatysAllegro – oprogramowanie do integracji różnych sklepów internetowych z allegro.pl

Sprzedaż internetowa

- Nasza firma to specjalizuje w nietypowych systemach ecommerce służących do sprzedaży towarów które przez swoją charakterystykę są trudne do sprzedaży w konwencjonalnych sklepach interneowych. Przykłady takich sklepów są opisane poniżej.

E-sklep KalkMAtysaRT

– sklep oparty o dynamicznie tworzone produkty o kalkulacje – np. dla ulotek – na wybór produktu i jego cenę składają się rodzaj papieru, grubość papieru, liczba kolorów, nakład i usługi dodatkowe. Gdyby tworzyć tradycyjny sklep internetowy musiał by mieć miliony produktów, by oddać wszystkie możliwe kombinacje. KalkMAtysaRT pozwala dać klientowi miliony kombinacji do wyboru w jednym formularzu.

E-sklep VirtueMAtysaRT

rozbudowany, tani system sklepu internetowego. Najtańszy sklep na rynku obsługujący polskie płatności i pozwalający na automatyczne wystawianie produktów ze sklepu na platformę internetową allegro.pl .

EPOKprint

 system zamówień i kalkulacji dla drukarni przez stronę www.

Sklep z ubezpieczeniami

kompleksowe rozwiązanie umożliwiające multiagencjom ubezpieczeniowym stworzenie sklepu on-line z ubezpieczeniami, lub też samego kalkulatora do wyliczania i porównywania wysokości składek w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych.

 

Aplikacje www i desktopowe na zamówienie

Tworzymy aplikacje webowe i desktopowe na zamówienie. Aby uzyskać cenę i szczegółowe informację prześlij nam specyfikację produktu na adres mail: aplikacje@matysart.pl lub po prostu zadzwoń.

 
Menu
© by MatysArt.Pl 2008 4587417 unikalnych odwiedzin  od dnia 28.05.2008