Sklep dla drukarni - EpokPrint

System zamówień i kalkulacji dla drukarni, wydawnictw, agencji reklamowych i innych firm poligraficznych.

UWAGA – program w przedstawionej konfiguracji jest przeznaczony dla druku offsetowego, jednak po stosunkowo niewielkich przeróbkach bardzo dobrze sprawdza się do druku wielkoformatowego, cyfrowego, plotowania i innych kalkulacji nie tylko z dziedziny poligrafi jako KalkMAtysaRT.

 

EpokPrint to kompleksowe rozwiązanie służące zautomatyzowaniu procesu wyceniania i zamawiania produktów przez klientów, a także w wersji rozszerzonej system ułatwiający organizacje pracy w drukarni i określanie terminów druku. Nasze rozwiązanie ma na celu udostępnieniu klientom drukarni panelu wycen w którym mogli by oni samodzielnie kalkulować swoje prace oraz zamawiać wydruki na podstawie stworzonych wycen. W ten sposób chcielibyśmy ułatwić prace pracownikom drukarni, którzy w mniejszym stopniu mogli by koncentrować się na dokonywaniu wycen a w większym na obsłudze klientów i ich aktywnym pozyskiwaniu. System może być niezależną stroną internetową działającą w Państwa subdomenie (np. podawaną tylko dla stałych klientów i agencji reklamowych), może stanowić część obecnej strony internetowej lub też można na jego podstawie stworzyć zupełnie nową stronę internetową z indywidualną grafiką.

System EPOKprint ma następujące możliwości:

- Kalkulacje druku zarówno ulotek jak i większych publikacji wraz z oprawami i usługami dodatkowymi (np.. lakierowanie), na podstawie wprowadzonych przez drukarnie parametrów wycen. Kalkulator sam robi wirtualną impozycje i w locie przelicza ceny dla wielu formatów papieru i maszyn wyrzucając dla klienta cenę najniższą. Wszystkie szczegóły zamówienia są zapisywane w bazie danych jak i też wysyłane w mailu do drukarni i zamawiającego. Są również w każdej chwili dostępne w Panelu administratora lub w zakładce moje zamówienia (moje konto) – dla klienta. może być widoczny jedynie dla zarejestrowanych użytkowników (klientów drukarni) lub też dla wszystkich. Użytkownicy mogą się móc rejestrować sami lub też wysyłać formularz zgłoszeniowy do drukarni, która w takim przypadku sama dodaje klientów. Kalkulator może być również w ogóle ukryty w odrębnej subdomenie dostępnej tylko dla wtajemniczonych klientów drukarni. Może mieć kilka poziomów cenowych dla różnych użytkowników - drukarnia ustala wtedy do jakiego poziomu cenowego należy dany użytkownik.

- Uploud plików połączonych z zamówieniem. Drukarnia może pobierać pliki poprzez kliknięcie linku w zamówieniu lub ewentualnie przez protokół FTP. Link do pliku jest dostępny również dla zamawiającego. W cenie usługi zapewniamy 45 GB powierzchni na serwerze na rok czasu, z możliwością rozbudowy. Pliki automatycznie kasują się w kolejności od najstarszych po przekroczeniu tego limitu. Możemy również zainstalować system u klienta na miejscu, tak aby korzystał z serwera bezpośrednio w drukarni.

- Dane dla drukarni - sposób impozycji, ilość arkuszy dla poszczególnych elementów druku, ilość płyt CTP, ilość papieru oraz ceny poszczególnych elementów.

- sklep internetowy - umożliwia dodanie gotowych produktów - np. wizytówek, ulotek w druku łączony, pakietów teczek ofertowy i innych.

- wygodna edycja parametrów druku w plikach CSV w excelu. Możliwość generowania parametrów wycen na podstawie własnych formuł w excelu.

- obliczanie kosztów wysyłek, status zamówienia.

- wiele wygodnych w edycji poziomów cenowych. Możliwość dawania rabatów procentowych od całości druku lub oddzielnych rabatów na np. sam druk, płyty CTP, papier itd..

- dodatkowe funcje na życzenie - możemy dorobić dodatkowe funkcjonalności za odpłatnością lub gratis, zależnie od ich możliwości wykorzystania dla innych drukarni.

  • Zapisywanie kalkulacji w celu ich późniejszego zamówienia. Zapisane kalkulacji pojawiają się w zakładce moje zamówienia lub moje konto zależnie od życzenia drukarni.

 


 
Menu
© by MatysArt.Pl 2008 4576987 unikalnych odwiedzin  od dnia 28.05.2008