Profesjonalne serwisy WWW

Dla wymagających klientów, tworzymy dynamiczne, profesjonalne witryny www z indywidualnym projektem graficznym, w oparciu o system CMS, czyli system zarządzania treścią na stronie, oparty na języku skryptowym PHP. Strony posiadają panel administracyjny, za pomocą którego można dowolnie, w prosty sposób zmieniać, dodawać i usuwać treści oraz obrazy na stronię, a nawet dodawać i usuwać całe podstrony. Wszystko odbywa się w przypominającym pakiet office programie.

Od tej pory w pełni funkcjonalne witryny CMS i sklepy internetowe nie są już domeną dużych sieciowych firm. Standardowo każda tworzona przez nas strona, poza panelem administracyjnym do zarządzania treścią i obiektami na stronie, posiada profesjonalny baner flash (animacje na stronie www są wykonane w technologi flash), galerię zdjęć, rejestrator w wyszukiwarkach, zabezpieczenia przed robotami - spamerami, wyszukiwarkę na stronie, aktualności, mapę serwisu dla wyszukiwarek oraz formularz kontaktowy. Na życzenie klientów możemy doinstalować szereg dodatków. Ponadto do każdej strony gratis rejestrujemy domene.pl oraz inną globalną czy krajową, wraz z kontem pocztowym o pojemności 200mb i hostingiem (utrzymaniem strony na naszych serwerach) przez pierwszy rok.

Dodatkowo serwisy mogą zostać wzbogacone o szereg opisanych poniżej funkcjonalności w bardzo konkurencyjnych cenach:

Sklep internetowy - rozbudowany system sklepu (katalogu) internetowego szerzej opisany tu>>. Umożliwia zaawansowane zarządzanie kontem z poziomu użytkownika, dostarczanie e-maila potwierdzającego zamówienie wysyłanego do kupującego i właściciela e-sklepu. Z poziomu katalogu produktu umożliwia zarządzanie nielimitowaną ilością produktów i kategorii, publikację opinii o produkcie. Administrator ma możliwość zamieszczania plików i obrazów związanych z produktem, grupować klientów w specjalne grupy zakupowe, a także ustalać różne ceny dla produktów uzależnione od grupy klientów. Obszerne statystyki, podstawowe narzędzia raportowania. Elastyczna konfiguracja stawek i sposobów płatności All Pay, Pay Pall, Płatności SMS, integracje z platformą handlową Allegro.pl .

Newsletter (biuletyn informacyjny) - moduł do obsługi elektronicznego biuletynu informacyjnego. Umożliwia przygotowanie i administrowanie wysyłką biuletynów informacyjnych do osób które zamówią subskrypcję. Daje m.in. możliwość rezygnacji i zapisanie się do subskrypcji w dowolnym momencie, tworzenia różnych kategorii i wiele innych.

Katalog firm - internetowy katalog firm w stylu panoramy firm, czy katalogu pkt.pl. Dodawanie firm przez wypełnienie formularza na stronie (można ustawić by przed opublikowaniem firmy była konieczna akceptacja przez administratorów) lub przez administratora. Kilka poziomów cenowych za ogłoszenia w katalogu.

Katalog produktów - moduł do elastycznej prezentacji produktów i usług firmy na stronie www. Oprócz opisu produktów lub usług można dołączyć zdjęcie główne, zdjęcia szczegółowe. Opis techniczny, pliki do pobrania w dowolnym formacie.

Przepisy, receptury - umożliwia gromadzenie i publikację katalogu receptur, porad, przepisów np. kulinarnych. Może mieć bardzo wiele różnorodnych zastosowań. Podział na kategorie, sortowanie wg najbardziej popularnych, najwyżej ocenionych, ostatnio dodanych, ostatnio komentowanych. Możliwość komentowania wpisów. Autopublikacja lub publikacja wpisów po zatwierdzeniu. Możliwość edycji ze strony głównej. Powiadamianie administratora e-mailem o nowych wpisach.

Słownik pojęć - moduł umożliwia gromadzenie terminów i publikację słownika terminów (np. stosowanych w serwisie). Podział na kategorie tematyczne. Możliwość proponowania nowych terminów przez użytkowników anonimowych lub zarejestrowanych. Możliwość komentowania wpisów. Autopublikacja lub publikacja wpisów po zatwierdzeniu. Możliwość edycji ze strony głównej. Powiadamianie e-mailem administratora o nowych wpisach. Może mieć różnorodne zastosowania, np. z katalog dowcipami i wiele innych.

Terminarz wydarzeń - moduł umożliwia gromadzenie i publikację informacji o wydarzeniach, terminarzy harmonogramów imprez. Możliwość porządkowania wydarzeń w kategoriach, wprowadzania imprez, zadań (terminów) powtarzających się cyklicznie. Jest możliwość dodatkowej publikacji na stronie świeżo dodanych oraz najbliższych wydarzeń.

Banery reklamowe- moduł do zarządzania reklamami na stronie. Możliwość publikacji i zarządzania banerami graficznymi i flash. Zaawansowane ustawienia czasu i warunków jakie muszą być spełnione do publikacji danej reklamy.

E- kartki - moduł umożliwiający dodawanie elektronicznych kartek z tytułem i opisem i wysyłanie kartek wybranej osobie.

FAQ - często zadawane pytania - moduł umożliwia wprowadzanie pytań i odpowiedzi oraz odsyłaczy do stron serwisu, gdzie ten temat jest omawiany bardziej szczegółowo.

Plikownia - moduł umożliwia prowadzenie katalogu z plikami do pobrania. Umożliwia gromadzenie i udostępnianie różnych dokumentów: tekstowych, graficznych, dźwiękowych, muzycznych, PDF.

Praca - moduł umożliwiający publikację ofert pracy i prowadzenie rekrutacji pracowników.

Formularze - moduł umożliwia tworzenie i zamieszczanie we własnym zakresie różnorodnych formularzy kontaktowych, zamówień, reklamacji, zapytań ofertowych i wielu innych.

Okienko pop-up - moduł umożliwia wyświetlanie reklam i komunikatów w formie wyskakujących okienek pop-up, pojawiających się przy wejściu do serwisu, wskazanych podstron lub po zalogowaniu.

Cenzor - moduł umożliwia filtrowanie przewidzianych do publikacji na stronach serwisu treści. Usuwa z wiadomości słowa i zwroty niecenzuralne. Umożliwia dodawanie kolejnych słów i zwrotów do „czarnej listy”.

Noty prawne - składnik opcjonalny: Umożliwia publikację informacji prawnych: informacji teleadresowej o wydawcy witryny,

Spinacz RSS - moduł umożliwia publikację skrótów wiadomości ze stron startowych innych serwisów, udostępniających na swojej stronie kanały RSS.

Prasa o nas - moduł umożliwia umieszczenie informacji o publikacjach na temat zrzeszenia - firmy i tekstów tych publikacji. Informację mogą być opatrzone nazwą pisma, tytułem, datą ukazania się artykułu. Tekst publikacji może być dołączony w formie pliku do pobrania.

Komentarze - moduł umożliwia komentowanie opublikowanych artykułów w serwisie.

Konkursy/Quizy - moduł umożliwia tworzenie w kilku krokach testów/ quizów/ konkursów oraz zarządzanie nimi.

Bibliografia - moduł umożliwia gromadzenie i publikację zwięzłych opisów bibliograficznych, w tym odsyłaczy do materiałów w Internecie. Ma możliwość proponowania wpisów przez anonimowych lub zarejestrowanych użytkowników.

Blog - moduł umożliwia prowadzenie dzienników (pamiętników) internetowych przez zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Cytaty - moduł umożliwia publikację zmieniających się przy każdym odświeżaniu stron cytatów, maksym, złotych myśli.

Poleć znajomemu - moduł pozwala na przesłanie znajomym hiperłącza do strony lub konkretnej publikacji w serwisie wraz z krótkim komentarzem.

Sondy - moduł pozwala na projektowanie formularzy z wszystkimi typami pytań i odpowiedzi (zamknięte, otwarte, opcję wyboru, listy możliwości). Wyniki gromadzone są w bazie danych , a rezultaty pokazywane w postaci wykresów i zestawów odpowiedzi. Umożliwia badanie potrzeb, preferencji, oczekiwań, opinii użytkowników i wielu innych.

Ogłoszenia - moduł umożliwia zbieranie i publikowanie ogłoszeń. Umożliwia określenie czasu publikacji ogłoszenia.

Czat - moduł umożliwia prowadzenie rozmów w czasie rzeczywistym między osobami odwiedzającymi serwis.

Książka adresowa - moduł umożliwia gromadzenie i publikowanie katalogu adresów osób, instytucji, urzędów i firm.

Katalog linków - moduł umożliwia gromadzenie i publikowanie odsyłaczy do stron www. Zawiera statystyki odsłon.

Serwis pomocy - moduł umożliwia prowadzenie serwisu pomocy dla klientów. Zarejestrowani użytkownicy - klienci mogą zgłaszać swoje problemy, które są kierowane pocztą elektroniczną do wyznaczonego administratora - pracownika. Zawiadamia pocztą elektroniczną o zgłoszeniach, postanowieniach, odpowiedziach, zmianach statusu, zamknięciu sprawy. Możliwość definiowania nieograniczonej ilości kategorii zgłoszeń i przypisywania im innego administratora. Do każdego zgłoszenia lub odpowiedzi na zgłoszenie administrator może zamieścić odsyłacz typu “zobacz też:” odsyłający do umieszczonego w witrynie artykułu. Z powodzeniem może pełnić funkcję systemu RMA (reklamacji).

Katalog aktów prawnych - moduł umożliwia udostępnienie skrótów uchwał i ustaw (oraz dodawania do nich przez użytkowników komentarzy, które mogą podlegać autoryzacji ze strony administratora serwisu).

Katalog kontaktów - moduł umożliwiający udostępnianie informacji kontaktowych do organizacji właściciela witryny oraz innych kontaktów. Zintegrowany formularzem kontaktowym, umożliwiającym wysyłanie na wybrany adres email poczty elektronicznej.

Prywatna poczta - moduł umożliwiający wzajemne komunikowanie się (przesyłanie wiadomości osobistych) pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami witryny, bez pośrednictwa poczty elektronicznej.

Forum dyskusyjne - umożliwia prowadzenie elektronicznego forum dyskusyjnego - inicjowanie nowych tematów, odpisywanie na pytania, próśb innych, publikowanie i komentowanie wiadomości. Może być zintegrowany z modułem „cenzor”.

 

 
Menu
Nasze realizacje

© by MatysArt.Pl 2008 4563179 unikalnych odwiedzin  od dnia 28.05.2008