Serwisy WWW - MatysArt

Nasza firma ma w ofercie kilka gotowych aplikacji, oraz tworzy aplikacje na zamówienie.

 

Profesjonalne serwisy WWW

– najczęściej przez nas wykonywane strony charakteryzujące się w pełni profesjonalnym wykonaniem, z indywidualnym projektem, panelem administracyjnym do zarządzania treściami i obrazami na stronie, oraz szeregiem udoskonaleń mających na celu lepszą pozycję w wyszukiwarkach. Wszystko to przy zachowaniu bardzo rozsądnej ceny!

Sprzedaż Internetowa

– w swojej ofercie z dziedziny e-commerce mamy w ofercie dwa rodzaje sklepów i dwa rodzaje gotowych systemów kalkulacji i zamówień oraz jedną aplikację do różnych sklepów:

Integracja z Allegro

- MatysAllegro – moduł do integracji sklepów internetowych z platformą handlową allegro. Gratis do naszych sklepów!

E-sklep VirtueMAtysaRT

– relatywnie bardzo tani system robudowanego sklepu internetowego.

E-sklep KalkMAtysaRT

– pierwszy w polsce sklep oparty o dynamiczne kalkulacje – sprawdza się w przypadku firm tworzących produkty na zamówienie składające się z wielu elementów jak drzwi, druk offsetowy, ubezpieczenia itp. Jeżeli nie mogłeś w oparciu o inne sklepy zaprezentować całej swojej oferty to rozwiązanie jest dla Ciebie. Na jego podstawie stworzyliśmy EpokPrint – system wycen i zamówień dla drukarni, oraz E-sklep z ubezpieczeniami, dla multiagencji ubezpieczeniowych.

Strony i prezetacje FLASHTanie strony CMS

– Oferta tanich, opartych o gotowe szablony i rozwiązaniach strony internetowe.  

Portale Społecznościowe

Oferta relatywnie bardzo tanich portali społecznościowo-biznesowych. Sprawdzone i przetestowane rozwiązania do zaaplikowania do twojego pomysłu strony społecznościowej lub portalu bieznesowego.

Portale Korporacyjne

w pełni profesjonalne wsparte indywidualnie tworzonymi rozwiązaniami do obsługi klientów, handlowców, pracowników itd. rozwiązania firmowych portali.

Oferta dla Pośredników

nasza oferta dla firm wykonujących projekty graficzne w swojej pracy i chcących rozszerzyć ofertę o strony internetowe. Mamy najlepszą ofertę w polsce, i bardzo duże siły przerobowe. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

 

 
Menu
Nasze realizacje

© by MatysArt.Pl 2008 4587413 unikalnych odwiedzin  od dnia 28.05.2008