Sprzedaż internetowa - matysart

Wykonujemy zwykłe sklepy internetowe oraz nietypowe systemy do sprzedaży internetowej

Oprócz klasycznego oprogramowania do sprzedaży przez internet posiadamy również moduły umożliwiające wygodną dla klienta sprzedaż produktów posiadających tysiące możliwych wariantów zależnych od użytych materiałów , nakładu oraz wymiarów (produkty na zamówienie). Przykładowo:

Integracja z allegro

MatysAllegro - oprogramowanie do integracji sklepów internetowych z allegro.pl

E-sklep KalkMAtysaRT

– sklep oparty o dynamicznie tworzone produkty o kalkulacje – np. dla ulotek – na wybór produktu i jego cenę składają się rodzaj papieru, grubość papieru, liczba kolorów, nakład i usługi dodatkowe. Gdyby tworzyć tradycyjny sklep internetowy musiał by mieć miliony produktów, by oddać wszystkie możliwe kombinacje. KalkMAtysaRT pozwala dać klientowi miliony kombinacji do wyboru w jednym formularzu.

E-sklep VirtueMAtysaRT

– rozbudowany system sklepu internetowego obsługujący polskie płatności i pozwalający na automatyczne wystawianie produktów ze sklepu na platformę internetową allegro.pl. Proponujemy autorskie rozwiązania lub znany i popularny skrypt virtuemart.

EPOKprint oparty na KalkMAtysaRT system zamówień i kalkulacji dla drukarni.
 

Sklep z ubezpieczeniami

kompleksowe rozwiązanie umożliwiające multiagencjom ubezpieczeniowym stworzenie sklepu on-line z ubezpieczeniami, lub też samego kalkulatora do wyliczania i porównywania wysokości składek w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych.

 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt na adres mail: aplikacje@matysart.pl lub o telefon 48 368 33 58

 
Menu
© by MatysArt.Pl 2008 4563182 unikalnych odwiedzin  od dnia 28.05.2008