Tanie strony CMS

Strony oparte na szablonie posiadają taką samą techniczną funkcjonalność jak profesjonalne serwisy opisane >>w podstronie Profesjonalne Serwisy. Różnica tkwi w projekcie graficznym.

Klient wybiera >>szablon spośród 227 dostępnych na naszej stronie i nakreśla na jego podstawie jak ma wyglądać strona. My na podstawie tych wskazówek wykonujemy projekt i dajemy do zatwierdzenia klientowi. Klient wprowadza ewentualne poprawki i akceptuje projekt, który zostaje niezwłocznie skierowany do realizacji. W tym wypadku dzięki pomocy i zaangażowaniu samego klienta możemy oszczędzić dużo czasu na przygotowanie projektu od podstaw.

Standardowo każda tworzona przez nas strona, poza panelem administracyjnym do zarządzania treścią i obiektami na stronie posiada galerię zdjęć, rejestrator w wyszukiwarkach, zabezpieczenia przed robotami-spamerami, wyszukiwarkę na stronie, aktualności, mapę serwisu dla wyszukiwarek oraz formularz kontaktowy. Dodatkowo rejestrujemy domenę.pl lub inną wraz z 200mb kontem pocztowym i hostowaniem strony na rok czasu.

Zastrzegamy jednak iż graficznie takie strony są dużo niższej jakości niż profesjonalne serwisy i mogą występować drobne różnice w wyświetlaniu w różnych przeglądarkach, a kod źródłowy nie będzie się walidował.

 

 
Menu
Nasze realizacje

© by MatysArt.Pl 2008 4563170 unikalnych odwiedzin  od dnia 28.05.2008